Jdi na obsah Jdi na menu
 


obyvatele astralu

8. 6. 2006

Stejně jako náš hmotný svět má své obyvatele, tak i astrální. Narozdíl od naší planety jsou však roztroušeni po různých sférách, které jim náleží. Platí však stejná věc, že v nižších je jich přece jenom více, stejně jak zde na zemi. Především, jak vás napadlo se jedná o nebožtíky, ti neobývají pouze jednu sféru, ale můžeme je nalézt po téměř všech sférách, s tou podmínkou, že výše se dostanou ti lidé, kteří jsou více duchovně založení a to nejen z teoretického hlediska. Největší materialisti a skeptici ve vše nadpřirozené zaujmou po smrti nízkou sféru astrální úrovně, naproti duchovněji založenější lidé, včetně astrálních cestovatelů budou mnohem výše . Nejsou to však jen oni. Jsou zde i bytosti čistých živlů, což jsou Salamandři ( oheň ), Sylfy (vzduch ), Undiny = Rusalky ( voda ), Gnómové = trpaslíci ( země ). Možná nyní zíráte s určitým posměchem, ale tyto bytosti jsou stejně tak skutečné, jako vy, nebo já a nejsou tedy výmysly pohádek, ovšem astrální cestovatel je bez řádné přípravy nepotká. Jelikož při setkání s těmito bytostmi jsou kladeny různé podmínky, jejichž nedodržení může vést a vedlo by k smrti astrálního cestovatele, tak zde nenaleznete jakýkoli návod na setkání s nimy. Dále jsou to pak andělé, duchovní strážci a vůdci, elementárové, elementálové, larvy, fantómové, démoni a samozřejmě zde také můžete narazit na další astrální cestovatele. Z každou zde vyjmenovaných bytostí se můžete setkat a navázat s ní kontakt. Stejně jako tomu je u lidí, můžete narazit na dobré a zlé bytosti. Stejně jako, když jdete na ulici, tak nevíte, kdo z vašeho okolí je dobrý a u koho je tomu naopak. Pokud vás potká nějaká bytost s negativními vlastnostmi, tak z toho pro příští cestování vyvstane strach a příště již nebudete tak moc chtít opustit tělo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

astrální cesstování

(náborář 1, 17. 10. 2009 13:26)

Zajděte si na http://www.radnas.wbs.cz/ je to tam dobré a můžete se tam dát do řádu.

odpověd pro ach jo

(neznámá, 16. 5. 2009 0:22)

ty bytosti chodí ,,sem,, tak jako my ,,tam,, a né že néé. Nikdy dřív jsem astrálně necestovala, až když mě napadly astrální bytosti v reálném světě a čase, slyšela jsem mnoho hlasů, dobrých i zlých, hádali se kůli mě, jedni mě bránili a jedni škodili a zastrašovali mě řečmi o mé rodině, věděli detaily které ani já neznala, uráželi mě atd. a došlo to tak daleko, že mě moji rodiče nechali odvézt sanitou do PL Bohnice s tím, že jsem se po smrti přítele zbláznila. Lékaři mi diagnostikovali možnou schyzofrenii nebo alespoň možnost schizoafektivní poruchy... Tak takhle to vážení vypadá, když přijdou oni sem. Až později jsem si přečetla o AC a pochopila že nejsem žádnej blázen.

Zlý Srágoři..

(Lukas, 3. 6. 2008 3:31)

Astralnich bytosti se docela bojim proto kdyz vchazim do mentalniho stavu a citim vibrace tak sebou radsi skubnu a probouzim se zpet! napr. vim ze mame doma ducha domu no a toho kdybych tu videl v nizsi sfere se asi vylekam jelikoz tu snim bydlim a nevim kdo to je a proc nevypadne! A Vuuubec proc bych se tam mel vybavovat s neakym Gnómem a pak mu slouzit...Proto se AC bojim i kdyz vnem mam uz docela praxi.

zadnej spech

(Leon, 27. 5. 2008 21:21)

proboha nemuzete precist jeden clanek o astralnim cestovani a hned to zkusit prectete si celej navod i s praxi procteme o tom par kinh literatury nejdriv se naucte jak pravidelne dychat potom jak meditovat potom jak se dostat do tranzu potom jak se dostat do paralizy a potom jak astralne cestovat a takhle postupne se za par let dostanete mozna do vyssich sfer ale uz dva roky cvicim a jeste jsem se nenaucil poradne cestovat v AC. Jestli to chce nekdo umet za tyden tak tomu fakt nepomohu. a tomu kdo neni v praxi AC delsi dobu je stejne tahle stranka prozatim zbytecna. Je to jako lekce integralu v matice pro tretaka zakladni skoly. Rozumime? To je plati pro tebe Jano. Jinak o umirani v astralu nevim tela jsou porad propojena stribrnyou snurkou a rta vas porad spojuje. zemrit by muselo nejdriv fyzicke telo takze odspoda ne ze zemre astralni a pak fyzicke takhle to nefunguje. Neznam nikoho kdo by na to umrel

skoušela jsem astralne cestovat

(Jana, 26. 1. 2008 22:54)

před chvílí jsem to skoušela po prvé nešlo mito =( jedině tet mije děsná zima vidím rozmazaně nevíte jak mám jít dotoho světa prosím prosím napísejte na icq 377496923 díky

smrt

(Ráďa, 8. 11. 2007 15:48)

Čau lidi chci se zeptat, když někdo zemře v astrálu to už se tam pak nebude moc vrátit?

Ach ne

(Achj o, 30. 9. 2007 10:28)

Ahoj, proč ty bytosty nejdou sem, jako my tam? Víte jak to myslím, jako, že mi opouštíme tělo a jsme v astrálu, a co kdyby ty bytosty to měli tak naopak???

"červený démon"

(ondra090, 22. 3. 2007 19:38)

Ahoj hele potřeboval bych poradit když jsem poprvé vycestoval potkal jsem asi 20-50 hnědých podle mě neškodných a jednoho červenýho a toho jsem se bál a všichni něco štzěbetali ale nevim co prosim vás nevíte někdo co bylo ten červený oblak? byl asi 2,5 metrů velkej a vznášel se asi 0,5 metrů nad zemí nevítě někdo co jem potkal?? dáíky moc za odpovědi ! a pokud se někdo už dobrýv Ac tak pokud bych mohl poprosit o to aby jste mi napsali potřboval bych pomoct moje ICQ JE: 223724747
díky moc

Jita

(Jita, 28. 1. 2007 22:15)

Psal už sem někdo, kdo zažil klinickou smrt?

jak mam astralne cestovat?

(janča, 7. 1. 2007 13:39)

chtela bych to skusit ale nevim jak prosím napište mi navod na 004.janca@seznam.cz předem díki jinak maš super blog

setkání s živlovými bytostmi

( TomSyk, 14. 11. 2006 17:49)

Rád bych znal aspoň ty podmínky pro setkání s živlovými bytostmi.Já jenom vím,že při setkání s Gnómem se nesmí promluvit jako první,jinak mu musíte sloužit.Jsou rizika i u ostatnách?A jaká?

staci silna vule!

(mikimoc, 4. 10. 2006 0:12)

podle mych vlastnich zkusenodti staci mit silnou vůli a věřit

ota?

(rider7, 28. 9. 2006 19:01)

Jak se můžu vyvarovat kontaktu s nějakou zlou bylostí?