Jdi na obsah Jdi na menu
 


potíže a jak se jich zbavit

7. 6. 2006

Menší potíže a jak na ně

Pocit "přilepení" k nějaké časti těla:

1. V břichu. Je to způsobeno tím, že máte potíže se žaludkem, například, že jste snědli něco blbého.

2. V hlavě, nebo v nějaké jiné části těla. To je způsobeno tím, že nemáte dost otevřené čakry. Zkuste je otevřít více.

3. Máte pocit, že už jste venku, ale mate zavřené oči? Nezkoušejte je otevírat násilně. Většinou se vzbudíte. Vstaňte (astrálně) a nějaký čas se pohybujte se zavřenýma očima. Je to jako když v noci vypnete světlo. Chce si to prostě na tu tmu zvyknout.

Strach smrti

Spousta lidí se bojí, že během cestování zemřou. Když člověk cestuje, tak jsou jeho těla (fyzické a astrální) spojené tak zvanou "stříbrnou šňůrou". Šňůra se nedá roztrhnout. Pro jiné je neviditelná a není to fyzická věc, takže fyzicky na ní zapůsobit také nedá.

Strach nenávratu zpět

Casto se lidí bojí, že se nevrátí. Vrátíte se vždy. Stací pomyslet na návrat a už jste zpet. Bohužel je spíse opacný problém, že se vrátíte, aniž byste toho chteli.

Strach ovládnuti těla nějakou cizí bytosti

Dalším strachem je, že během vašeho cestováni, někdo ovládne vaše fyzické tělo. Jedině, co se dá říci, že kdyby něco hrozilo vašemu tělu, tak jste hned zpět.

Strach uvidět děsivé bytosti

Co se týče vidění různých nepříjemných bytostí, tak je pravda, že takové vidět můžete. Ale stačí vám pomyslet na návrat a vrátíte se. Ale neuvidíte je tak často. Spíše je můžete vidět, pokud cestujete po nějaké droze, nebo použíti alkoholu.

Strach zastavení srdce a dýchaní

Během cestování všechny orgány pokračují fungovat. Sice se zmenší teplota těla, ale jím to neublíží.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood problems - If you fancy recognize more

(Aownefrobe, 24. 7. 2018 17:16)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-en-pharmacie/

Problém

(Martinaxis, 17. 9. 2011 8:40)

Chci se tě zeptat na jednu věc, která se mi děje vždy, když se pokouším astrálně cestovat,,, jsem v klidu a najednou se mi oční víčka začnou opravdu silně chvět.

doruzomeni

(mára, 26. 12. 2010 12:45)

cs hele může se v AC mluvit s různými bytostmi??

nebezpecne

(err, 7. 10. 2010 20:03)

no nebezpecne - je i neni... zajimavy statistiky z velky britanie jsou ze vic lidi zemre napriklad na uduseni kapustou nez na predavkovani drogou extazi.. takze nebezpecne je vpodstate i lezet na gauci... ale nebezpecnost cestovani je mala.. asi jako prochazet se doma po vlastnim pokoji? treba... ze by se melo zacit az po 20 roku to nevim proc, naopak myslim ze je lepsi co nejdriv, dokud je duse jeste cerstva, neotupena tim podbizivym svetem tady

**AC**

(x*x, 3. 2. 2009 18:47)

ahoj mam dotaz, povedlo se někomu AC?

**AC**

(x*x, 3. 2. 2009 18:47)

ahoj mam dotaz, povedlo se někomu AC?

...

(Jack, 31. 1. 2008 23:11)

Na AC není nic nebezpečného, všechny podobné informace jsou jenom fámy, které se šíří díky běžnému lidskému strachu z nepoznaného. Ten, kdo AC provozuje, již ví, že se nic nemůže stát.

bojim bojim

(x_X, 3. 7. 2007 20:30)

bojim se treba zhe uwidim neco hnusnyho nebo zhe se mi neco stane pisnete nekdo kdo mate zkusenosti 493-693-763

Důležitá otázka

(Cinka, 18. 5. 2007 9:31)

Můžete mi říct,co je na AC nebezpečné?a proč by se mělo začít zkoušet až po 20roku?Díky