Jdi na obsah Jdi na menu
 


techniky probuzeni se ve ..

8. 6. 2006

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

plná verze :-)

(suei, 11. 4. 2010 13:53)

Taky mám několik lucidních snů, nevydržela jsem v nich nikdy dlouho udržet pozornost, ale zážitek to byl velice silný a vzrušující. Astrální svět snů je pozoruhodný, mě probudil had, který se proplétal zemí a povrchem a já mezitím letěla po silnici. To mě probudilo a doletěla jsem až ke svému domu, létala jsem po střeše, ale pak vše zašedlo, dům měl jinak strany a zdi a vše začalo jít ztuha, tak jsem zase upadla do snu, ale alespoň jsem si to zapamatovala. Říkám si často ve snu, jé zase letím, jak ve snu, ale neprobudím se :-) Tohle létání je skvělý pocit. Do plné verze - vědomého astrálního cestování - se podívám taky. Už teď si říkám - já přece dokážu astrálně cestovat. Na lucidním snění je výhodná absence strachu opuštění z těla, protože jsem se vzbudila když už jsem byla mimo tělo - aspoň jsem okusila astrální pohyb a zvláštní lehkost toto provázející. Jsem toho názoru, že silný strach z astrálního světa nebo cestování v něm, je opravdu zbytečný. Je to svět svobodný a fyzická realita je mnohem nebezpečnější.

:-D

(Deni, 2. 12. 2008 20:18)

muj pruvodce je ten skřet z Harry Potera 2 ten Dobby :D

a kdyz nevim ze to je sen

(Joextr, 21. 8. 2007 2:49)

tak si to aspon pamatuju, supr

lyzovani, letani, sex...

(Joextr, 21. 8. 2007 2:48)

Mam plnou:), akorat na C:/ a nekdy otevru D:/ a tam mam jen prava prohlizet nikoliv menit:) ale kdyz to zjistim v dobrou chvili tak se to stoci stejne jen k nekterym:)

dcn

(Alja, 30. 5. 2007 18:27)

Kdyby se mi to povedlo! Musí být úžasný, dělat si co chceš...

poloreálný svět

(Pirat, 3. 4. 2007 4:06)

Je to úžasný! Perfektní. Lucidní snění znám už dlouho, protože se mi to před časem povedlo úplně náhodou. Akorát jsem nevěděl, že se tento stav takto nazývá. Začal jsem se o to více zajímat, když jsem o tom slyšel někoho mluvit v rádiu.
....To jsem se takhle natáhl jednou odpoledne do poslele a usnul. Usnul jsem a zjistil jsem, že spím. A mohl jsem vstát. Vstal jsem tedy, začal se procházet po bytě. Byl to skutečně náš byt, ale trochu pozměněný. Všechno bylo bílé a vzdušné. Můj pohyb byl volný - jako beztíže. Cítil jsem se jako duch. Je to šílený - jestli si dobře vzpomínám, tak když jsem vstal, viděl jsem i sám sebe, jak ležím v posteli. Teď mi z toho běhá mráz po zádech. Mohl jsem se volně pohybovat v poloimaginárním prostoru, ale zároveň jsem dokázal dělat mírné pohyby svým skutečným tělem. To šlo to mnohem tíže. Zvedal jsem ruku a cítil jsem, jak nadzvedává peřinu. Přitom jsem stál v "bílém" obýváku pár metrů od sebe. Opravdu moc rád bych se to naučil - pocit v tom snu byl neskutečně příjemný.

Pak se to náhodou povedlo ještě jednou. Jel jsem autem po městě, zaparkoval jsem, vylezl z auta a zabouchl dveře. Moje postel stojí u sádrokartonové stěny, do které když bouchnete, udělá to dutý zvonivý zvuk. A právě takový zvuk se ozval, když jsem zabouchl ona dvířka od vozu. Říkal jsem si, že něco nehraje - zvuk jakobych bouchl do stěny, když přitom "ve skutečnosti" jsem zabouchl dveře od auta. Zkusil jsem to znova - znova se ozval sádrový zvuk místo plechového. Pak mi došlo, že opět vědomě sním. Zkusil jsem stejný trik jako v prvním snu - pohnul jsem nohou svého skutečného, ležícího těla, a cítil, jak mi v tom brání peřina. V tu chvíli jsem si byl jistý. Skoro.
Protože se mi vždycky líbily sny o létání, chtěl jsem letět. Rozběhl jsem se tedy po ulici a mával rukama a poskakoval. Ovšem nešlo to:-/. Zkoušel jsem znova a znova, ale pořád nic. Po imaginární ulici také chodili imaginární chodci, kteří na mě dost divně civěli. Začal jsem se stydět a raději jsem toho "vzlétávání" nechal.
...Zkusil jsem si tedy, jak píše autor stránky, hrát jakoby nejreálnější videohru na světě. Ale asi se jednalo jen o demo verzi bez všech funkcí a možností :-D. Chci plnou verzi!!

lucidni sen

(zoe, 7. 1. 2007 2:05)

Ja jsem mela ld zatim jednou, uz je to davno a byla to docela sranda:-) Nastoupila jsem do autobusu a najednou jsem zjistila, ze mam na hlave koupaci cepici:-) Vsichni se na me divali a smali se, hruza!!! Tak jsem si rekla "kez by se mi to jen zdalo a stipla jsem se do ruky a ejhle, ono me to vubec nebolelo, tak jsem si uvedomila, ze jsem opravdu ve snu a muzu si delat co chci. Dal uz si to nepamatuju, jen vim, ze druhy den jsem se strasne tesila az pujdu spat. Pak jsem na to casem nejak zapomela. Myslim, ze kdyz se budete behem dne obcas stipat, tak se vam to take povede.

ass

(Caira, 9. 11. 2006 11:51)

mno..radsi sem nic psat nebudu :)))

Hmmm

(Mata, 2. 11. 2006 20:31)

Konecne se mi to podarilo! A vite co mam za pruvodce? Mickey mouse :D

Lucidní snění

(Milan, 10. 10. 2006 9:23)

Je to zajímavé vzhledem,ktomu,že mám různé sny techniku vyzkuším.