Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro začátečníky

8. 6. 2006

A nyní se můžete pokusit vydat se na svoji 1. astrální cestu. Je to zážitek, na který nikdy nezapomenete a který budete chtít opakovat znovu a znovu.

Je pár věcí, na které nemáte vliv. O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Někteří lidé tvrdí, že za bouřky lze bezpečně cestovat, pokud před cestou ponoříte ruku na několik minut do nádoby s vodou, ala já bych to neriskoval a astrální cestu bych odložil na jindy.

Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí cestuje při ležení v posteli. Je to logické, protože odsud se právě vydáváme na skoro všechny astrálně konané cesty ve spánku. Raději si ale zvolte křeslo, protože byste mohli při relaxaci usnout dříve, než začnete vůbec cestovat.

Než začnete připravte si tužku a papír, abyste si mohli ihned po návratu zapsat své dojmy. Můžete též provést malý rituál na ochranu svého těla po dobu, kdy od něj budete vzdáleni. Existuje celá řada způsobů. Zvláště užitečná je sůl a voda. Koupel ve vodě s trochou rozpuštěné soli tedy skýtá vynikající ochranu.

Doporučuji cestovat ve vzdušných šatech. Vodu se solí lze použít i jinak. Do každé ze 4 světových stran z místa, ze kterého chcete cestovat, nasypte polévkovou lžíci soli. Pak kruh kolem něj pokropte vodou, vytvoříte si tak potřebnou ochrannou plochu. V pokoji by mělo být teplo kolem 20 stupňů.

Nekřižte ruce a ani nohy - pokud je křížíme, podvědomě se tak držíme zpátky. Proto je důležité mít nohy a ruce uvolněné. Je třeba, aby vaše astrální cesta měla nějaký cíl. Poprvé je to celkem snadné. Vašim cílem je opustit vaše tělo a vznášení maximálně několik metrů od něj.

Při 1. cestě je důležité neopouštět svůj pokoj. Proveďte postupnou relaxaci. Až budete naprosto uvolněni, soustřeďte se na dýchání. Uvědomte si své tělo, ať už je kdekoliv. Uvědomte si místnost ve které se nacházíte a vaše vědomí. Vaše mysl musí zůstat uvolněná a klidná. Myslete na cíl své astrální cesty a na to, jak je pro vás důležité, abyste ji vykonali.

Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Za začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4 měsíce zkoušení, než se to naučí.

Předpokládejme, že se vám podařilo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti, než se vám tuto myšlenku podaří zformulovat, budete tam. Osahejte si stěny a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy snadný a klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na zem nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od fyzického těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište své zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24 hodin, protože je to přeci jen psychický nápor a i organismus potřebuje čas na vzpamatování se.

Příště astrální cestování pro pokročilé. Vydejte se za hranice vašeho domu a třeba i do minulosti!!!! Těm, komu se astrální cesta povedla (a je jedno na kolikátý pokus) GRATULUJI

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mně taky

(Eliška, 29. 3. 2009 14:54)

nicky : mně se děje úplně to samý!! Přesně jako ty, mám pocit že pádám, škubnu ssebou a jsem vzhůru je to podivný pocit a občas se po něm klepu jako osika.

Jak to údělat

(Bezďál, 15. 3. 2009 18:53)

Nechápu, jak odpoutat od těla, jak vznášet, ono jde být mimo tělo a jak???

co dál

(alyka, 4. 3. 2009 18:00)

zdravím. během spánku se dostávám samovolně do transu, pak někdy AC.(jsem částečně při vědomí) pociťuju ale nepříjemný stav, někdy je to až nesnesitelně bolestivé. nevím jak to můžu změnit?když se ponořím hlouběji bolest přestávám vnímat, to se mi ale povedlo jen párkrát. Myslím, že mě navštěvuje nějaká duše, několikrát se mi snažila pomoct ven z těla ale nevím jaké má ke mě úmysly.

pomoc

(čarodějka, 7. 2. 2009 23:35)

potřebuji poradit...

Hezké :o)

(Marry Anne a Lady Rose, 11. 1. 2009 15:09)

Jen tak mě napadlo, máš to tu hezké... nechceš spřátelit? Ozvi se na e-mai spirit-mystery@email.cz nebo na náš blog: www.spirit-mystery.blog.cz

Marry Anne & Lady Rose

PLS!!

(seQsiQ, 8. 1. 2009 15:48)

Ahoj...zajimam se o astralni cestovani....a chtela bych vedet jak se tam mam jako dostat...nebo jako jak se oddelit.....skousela sem to ale moc mi to neslo....PLS strasne to chci skusit tak mi PLS pisnete na icq:417-499-096..mooc vas prosiim....

zlo

(majo, 10. 12. 2008 19:57)

ahoj mam nekdy sny jako zive a zda se mi ze mne neco taka nekam pric ale nemuzu se stoho probudit pak se zacnu soustredit na neco a ono to pak zmizi dost neprijemne muj mail napiste mi jestli se vam to stalo majo66&seznam.cz

pomocte poradte

(Michaela, 2. 11. 2008 15:20)

Muj prítel za mnou chodí duchem.A chtela by sem mu to vynahradit.Skousela sem po prve astralne cestovat za ním.A domluva znela ze mne pak k sobe vtahne.Ale kdys sem to skousela tak.Zacala sem se soustredit.Na 3 oko-Cakru.A Hnet sem zacala odchazet ale ne Jako by od cela ale nohama as k Brichu.A pak se mne to za seklo a nemohla sem dal.Tak sem se zbudila protoze sem mnela pocit ze mne ty nohy rostrhnou.Jak mam pokracovat as na temeno hlavy aby sem odesla?A proc pulka ze zpoda odchazela a ta ze zhora ne?Jak to mam udelat?

Pozor!!!

(kkk, 19. 10. 2008 18:51)

je to pravda já to vím že astralní létaní ekxtuje párkrat jsem to udělala s kamoškou a s kamošem a mam na to dukaz "myslíte si že je snad normální že se vám a kamarádce a kamarádovy zdál stejny sen,asi ne žene no tak to se stalo me a řeknu vám neskoušejteto pokudnevíte co deláte ja to vím a je to nekdy strašidelnejší než si myslíte tak vám říkám bacha na to přečtetesi rači jak na to a co to může spůsobit ale je pravda že při astrálním létání DE O ŽIVOT!!Můžete při astrálním létaní umřít?odpovět:ANO DETO nelítame sami ale všichni i ti co vás chcou zabít ne bo zabíjet musí.A řeknu vám že smrt je to nejhorší co vás může potkat!Tak si dej bacha a ani rači to neskoušej!!!Jde ti pitom o život TAK BACHA!!!! můj E-mail:karininecka@seznam.cz

hmm chytří

(Rastie, 5. 10. 2008 18:06)

aha hm ale to nejdriv musite cvicit svou mysl a relaxacy nes se odpojirte od sveho tela vy dilinacy,musite se nejdriv naucit meditovat a to se nenaucite za par dní trva to mesíce musite se naucit vycistit svou mysl nez se vam podary neco vic.....

Je to možné???

(Jester15, 28. 7. 2008 14:08)

Je možný že můžu potkat něco hodně hnusnýho v astralnim svete?? třeba tak hnusnýho že mě to vyděsí???

Poradit? Napište!

(Sybila Sondová, 25. 7. 2008 14:22)

Ahoj,
poklud na astrální svět nevěříte, nevěřte. Ale ten, kdo má alespoň malou víru, tak ať kloidně napíše. Jsem astrální profesionálka a pokročilí určitě o mě slyšeli. Pokud ne, uslyšíte o mne. Jestli se chcete na cokoliv zeptat, napište na e-mail sybilasondova@seznam.cz , nebo na icq 443-100-952. Pomohu i těm, kterým to nejde ;-)

Nevěřícím je to na nic

(neni důležitý, 25. 6. 2008 16:36)

Když neveříte že to existuje tak se do astrálu těžko dostanete protože musíte mít hlavně víru že něco takovýho existuje a když si vtlučete do hlavy že to nejde tak vám to nepude musíte tomu věřit

good

(holšina, 23. 6. 2008 14:27)

Je to zajimavy

Zkoušela jsem to..

(Misha_2, 14. 6. 2008 15:11)

ale zatím se mi to nepovedlo.Vždycky se snažím myslet na dech a takový,jenže pak začnu myslet na úplně jiný krávoviny.jednou sem byla v stavu půl spánek půl vědomí a začala mě hrozně studit a brnět noha,tak jsem radši toho nechala.o AC jsem přečetla hrozně tlustou knížku.Taky se říká,že díky ní nemusíte jen cestovat,ale taky měnit své já,myslím fyzicky..ale musí to být napůl v transu a musíte mít nějakou "oběť"...ne jako že půjdete a zabijete zvíře a vytrháte mu vnitřnosti=D,ale musí to být v těch představách..jako když chci,abych ještě trochu vyrostla,musím si třeba představovat,jak mi ty kosti třeba bolestivě natahujou,protože v tý bolesti nebo v něčem neobvyklým je ta obět..,kdybyste se chtěli třeba na něco zeptat nebo jen tak o tom pokecat,napište na Ellis15x@seznam.cz

kuk

(Al!čQa, 14. 6. 2008 14:59)

Ahoj všichni, jen vám chci říci, věřte či nevěřte, splnilo se mi přání, které jsem měl, a znám další lidi, kterým se to též splnilo, takže nic neztratíte tím,že to zkusíte.
Nevěřím na čáry, ale..............pracují se mnou dva kolegové, kterým se to přání splnilo, takže vám přeji hodně štěstí.
Hodně lidí si není jistých, co by
v životě chtěli.
Dostal jsem tento list přes přítele, udělal jsem, co mi řekl a po týdnu se stalo skutočností to, co jsem si přál.
Tady je přesná kope, takže: funguje
to !

Řekni si pro sebe jedno jméno chlapce nebo děvčate, s kterým by jsi chtěl-a být (3x).


Mysli na něco, co by jsi chtěl-a dosáhnout v průběhu příštího týdne a řekni si to pro sebe (6x).


Kdybys si měl něco přát, co by to bylo? Řekni si to pro sebe! (9x).


Mysli na něco, co by jsi chtěl aby se událo mezi tebou a osobou na kterou jsi myslel-a při prvním obrázku a řekni si to pro sebe 12x.


Teď je tu náročná část, vyber si jedno přání z těch na které jsi už myslel-a, zkoncentruj se na to přání jak jen můžeš a nemysli na nic jiného jen na to přání.

Teď řekni svoje poslední a konečné přání vzhledem k přání, které jsi si vybral-a.

Teď když jsi toto dočetl-a, máš hodinu na to, aby jsi to poslala 15ti lidem a Tvoje přání se stane skutočností do týdne.
Čím víc lidem to pošleš, tím plněji se zrealizuje tvoje přání.

Kdyby jsi chtěl-a ignorovat tento list, opak sa ti stane skutečností.

jak mam jit do astralu

(stepan, 13. 6. 2008 16:57)

ja chci strasne do astraluale nevim jak nemam strach ze se stama nevratim napiste mi kdystak na chaooz002@seznam.cz

Jo nebo ne?

(Nicky, 8. 6. 2008 14:48)

Ahojky, někdy se mi stává, že když ležím v posteli a skoro spím, najednou se jakoby propadám a v ten moment sebou silně škubnu a proberu se...nemá to něco společnýho s astrálnim cestováním??? odepiště pls semka...

všem nevěřícím

(pavel, 5. 6. 2008 17:29)

Doporučuji všem nevěřícím Tomášům, aby si astrální cestování vyzkoušeli, protože se velice ochuzují a v konečném důsledku jim uniká neuvěřitelná mnoho informací o sobě samém, neřku-li samá podstata života.
Bon voyage.

chtěla bych to zkusil.....

(lomík, 5. 12. 2007 20:09)

......ale mám strach z toho že bych se nemusela vrátit.... je to možné? email - lomo@seznam.cz